Články

1

Špeciálny TIP pre rodičov: Toto by ste mali vedieť

19.09.2019
Špeciálne hladkanie "rýchlosťou" približne 3 cm za sekundu aktivuje neuróny, ktoré...

Čítať
2

Dojčenské recepty: BANÁNY PRE NAJMENŠÍCH

19.09.2019
V prvom roku života dieťatku podávame len tie druhy ovocia, ktoré rastú a dajú sa dopestovať v našom podnebnom pásme. Na tieto druhy ovocia máme genetickú predispozíciu znášať ich oveľa lepšie ako cudzokrajné, exotické.

Čítať
3

Rodičovský príspevok sa zvýši! Vláda schválila navýšenie o 150 eur

19.09.2019
Zvýšenie sumy rodičovského príspevku však nebude jednotné. Zvýhodnení budú rodičia, ktorí už poberali na dieťa materské.

Čítať
4

Klub NEROZBITNÝCH DETÍ detí: 7 rodičovských darov

18.09.2019
Kto z nás by nechcel mať nerozbitné deti? Deti, ktoré sú samostatné, odvážne? Deti, ktoré si poradia, nestratia sa, dokážu prekonávať prekážky a pri tom všetkom ostať spokojné? Deti, ktoré keď zbadajú dážď, začnú namiesto frflania v ňom tancovať.

Čítať
5

TESTOVALI sme: čo jedávajú vaše deti na raňajky?

18.09.2019
V spolupráci s Kauflandom a členkami nášho KLUBU MAMA a ja sme opäť testovali! Cieľom bolo tentoraz zistiť, čo jedávajú naše deti najčastejšie dopoludnia, a či im chuť testovaných produktov, ktoré pod privátnymi značkami K-Bio a K-Classic ponúka obchodný reťazec Kaufland, vyhovovala. Zaujíma vás, ako to dopadlo? Tu sú výsledky.

Čítať
6

Sex po pôrode: Povestných šesť nedieľ?

18.09.2019
Narodením bábätka sa stávame matkami, ale ostávame ženami. So všetkým, čo k tomu patrí.

Čítať
7

Sezóna škôlkárskych chorôb sa začala: Chráňte deti pred infekčnými chorobami

18.09.2019
Po prázdninách sú u lekára opäť plné čakárne. Počet akútnych respiračných ochorení sa každoročne v setembri výrazne zvýši. Vedeli ste, že najväčšiu skupinu chorých tvoria päťročné deti?

Čítať
8

Dva dni v karanténe a zásoby čokolády fuč

18.09.2019
Nedávno som sa chválila kamoške, ako chlapci nebývajú chorí. Kompenzácia od Boha – za ich jedenie a spánok. Už sa nechválim. Neoplatí sa to.

Čítať