Novinky klubu

1

Poradňa Výživový poradca zadarmo Rozbaliť

Výživový poradca zadarmo

Výživový poradca zadarmo

Konzultácia s výživovým špecialistom je jedinečná príležitosť pre vás, mamičky, aby ste sa dozvedeli odpovede na otázky ohľadom výživy a stravovania. Vieme, že aj malé úpravy v životnom štýle vedia zmeniť život k lepšiemu. Preto vám ako členkám Klubu MAMA a ja prinášame benefit v podobe bezplatnej konzultácie s výživovým špecialistom NUTRIADAPT zadarmo. A môžete k zdravému štýlu stravovania stiahnuť aj vášho partnera alebo priateľku.

Pre členov Basic Klubu - 1 konzultácia v hodnote 35 €

Pre členov Premium a Premium Plus - 2 konzultácie v hodnote 70 €

Viac informácií o partnerovi sa dozviete na www.nutriadapt.sk.

Výživový poradca
2

Zľava Zľava na zdravie Rozbaliť

Zľava na zdravie

Zľava na zdravie

Milé členky Klubu, zaskočilo vás nepríjemné počasie a choroby v rodine? Neviete, čo skôr? Náš partner AVITA vám prináša kvalitné prírodné produkty, ktoré pomáhajú podporiť a udržať si fyzickú aj psychickú pohodu a odolnosť. Využite zľavu Klubu, pre členov Basic je 15% a pre členov Premium a Premium Plus 20%.

Výhodná zľava
3

Časopis Februárová Mama a ja už v predaji! Rozbaliť

Februárová Mama a ja už v predaji!

Februárová Mama a ja už v predaji!

Urobte si radosť februárovým vydaním Mama a ja. Dočítate sa, prečo máme strach z pôrodu a ako ho prekonať, ako si vybrať dulu, čo robiť, keď sa na nás batoľa príliš naviaže, ako deťom pomôcť s prežívaním pocitov. Zaujímavý je aj príbeh mamy, ktorá sa rozhodla prijať darované embryo, psychologička radí, ako zareagovať na návaly zlosti v období vzdoru a rozoberáme aj to, ako si užiť Valentína na materskej dovolenke a byť stále krásna a príťažlivá pre svojho muža. Príjemné čítanie a napíšte nám.
Nová Mama a ja
4

Súťaž Hlasujte za najlepšiu titulku Mama a ja 2019 a vyhrajte Rozbaliť

Hlasujte za najlepšiu titulku Mama a ja 2019 a vyhrajte

Hlasujte za najlepšiu titulku Mama a ja 2019 a vyhrajte

Milé mamičky, ďakujeme vám za priazeň v roku 2019, veľmi si to vážime. Vaše príbehy, postrehy a hodnotenia sú pre nás nesmiernou inšpiráciou. Vždy nás zaujíma aj váš názor, chceme, aby bol náš časopis vašim najmilším a najlepším spoločníkom vo voľných chvíľach, ktorých pri malých deťoch nikdy nie je dosť. Zapojte sa do súťaže o najlepšiu titulku v roku 2019, my sa dozvieme, čo sa vám páči a vy môžete vyhrať celoročné predplatné a balíček skvelej kozmetiky.
Súťaž
5

Akcia Staň sa členom Klubu Premium Plus aj s kávovarom Rozbaliť

Staň sa členom Klubu Premium Plus aj s kávovarom

Staň sa členom Klubu Premium Plus aj s kávovarom

Milé mamičky, všimli ste si, že v Klube Mama a ja pribudla nová úroveň členstva PREMIUM PLUS, ktorá vám prinesie ešte väčšie výhody, extra zľavy, súťaže, darčeky a teraz aj skvelý kávovar Tchibo Cafissimo PURE, aby boli chvíle s nami vždy príjemné a s vôňou kávy. 
Staň sa členom klubu Premium Plus aj s kávovarom
6

Časopis Decembrová Včielka už v predaji Rozbaliť

Decembrová Včielka už v predaji

Decembrová Včielka už v predaji

Milé mamičky, zabavte sa s vašimi deťmi pri novej Včielke, ktorá práve vyšla. Môžete si vystrihnúť Mikuláša, spoznať kráľa ľadu, naučiť sa nové básničky a potešia vás aj pekné samolepky.  
Nová Včielka
7

Súťaž Adventná súťaž s Klubom Mama a ja Rozbaliť

Adventná súťaž s Klubom Mama a ja

Adventná súťaž s Klubom Mama a ja

Milé mamičky, nemáte ešte darčeky pod stromček? Je tu pre vás Adventná súťaž s Kauflandom. Každý deň až do 24. decembra hrajte s nami o zaujímavé darčeky. Stačí kliknúť na zlatú guľu.
Adventná súťaž