Novinky klubu

1

Časopis Februárová Mama a ja už v predaji! Rozbaliť

Februárová Mama a ja už v predaji!

Februárová Mama a ja už v predaji!

Urobte si radosť februárovým vydaním Mama a ja. Dočítate sa, prečo máme strach z pôrodu a ako ho prekonať, ako si vybrať dulu, čo robiť, keď sa na nás batoľa príliš naviaže, ako deťom pomôcť s prežívaním pocitov. Zaujímavý je aj príbeh mamy, ktorá sa rozhodla prijať darované embryo, psychologička radí, ako zareagovať na návaly zlosti v období vzdoru a rozoberáme aj to, ako si užiť Valentína na materskej dovolenke a byť stále krásna a príťažlivá pre svojho muža. Príjemné čítanie a napíšte nám.
Nová Mama a ja
2

Súťaž Hlasujte za najlepšiu titulku Mama a ja 2019 a vyhrajte Rozbaliť

Hlasujte za najlepšiu titulku Mama a ja 2019 a vyhrajte

Hlasujte za najlepšiu titulku Mama a ja 2019 a vyhrajte

Milé mamičky, ďakujeme vám za priazeň v roku 2019, veľmi si to vážime. Vaše príbehy, postrehy a hodnotenia sú pre nás nesmiernou inšpiráciou. Vždy nás zaujíma aj váš názor, chceme, aby bol náš časopis vašim najmilším a najlepším spoločníkom vo voľných chvíľach, ktorých pri malých deťoch nikdy nie je dosť. Zapojte sa do súťaže o najlepšiu titulku v roku 2019, my sa dozvieme, čo sa vám páči a vy môžete vyhrať celoročné predplatné a balíček skvelej kozmetiky.
Súťaž
3

Akcia Staň sa členom Klubu Premium Plus aj s kávovarom Rozbaliť

Staň sa členom Klubu Premium Plus aj s kávovarom

Staň sa členom Klubu Premium Plus aj s kávovarom

Milé mamičky, všimli ste si, že v Klube Mama a ja pribudla nová úroveň členstva PREMIUM PLUS, ktorá vám prinesie ešte väčšie výhody, extra zľavy, súťaže, darčeky a teraz aj skvelý kávovar Tchibo Cafissimo PURE, aby boli chvíle s nami vždy príjemné a s vôňou kávy. 
Staň sa členom klubu Premium Plus aj s kávovarom
4

Súťaž Adventná súťaž s Klubom Mama a ja Rozbaliť

Adventná súťaž s Klubom Mama a ja

Adventná súťaž s Klubom Mama a ja

Milé mamičky, nemáte ešte darčeky pod stromček? Je tu pre vás Adventná súťaž s Kauflandom. Každý deň až do 24. decembra hrajte s nami o zaujímavé darčeky. Stačí kliknúť na zlatú guľu.
Adventná súťaž