Novinky klubu

1

Poradňa Výživový poradca zadarmo Rozbaliť

Výživový poradca zadarmo

Výživový poradca zadarmo

Konzultácia s výživovým špecialistom je jedinečná príležitosť pre vás, mamičky, aby ste sa dozvedeli odpovede na otázky ohľadom výživy a stravovania. Vieme, že aj malé úpravy v životnom štýle vedia zmeniť život k lepšiemu. Preto vám ako členkám Klubu MAMA a ja prinášame benefit v podobe bezplatnej konzultácie s výživovým špecialistom NUTRIADAPT zadarmo. A môžete k zdravému štýlu stravovania stiahnuť aj vášho partnera alebo priateľku.

Pre členov Basic Klubu - 1 konzultácia v hodnote 35 €

Pre členov Premium a Premium Plus - 2 konzultácie v hodnote 70 €

Viac informácií o partnerovi sa dozviete na www.nutriadapt.sk.

Výživový poradca
2

Zľava Zľava na zdravie Rozbaliť

Zľava na zdravie

Zľava na zdravie

Milé členky Klubu, zaskočilo vás nepríjemné počasie a choroby v rodine? Neviete, čo skôr? Náš partner AVITA vám prináša kvalitné prírodné produkty, ktoré pomáhajú podporiť a udržať si fyzickú aj psychickú pohodu a odolnosť. Využite zľavu Klubu, pre členov Basic je 15% a pre členov Premium a Premium Plus 20%.

Výhodná zľava
3

Časopis Februárová Mama a ja už v predaji! Rozbaliť

Februárová Mama a ja už v predaji!

Februárová Mama a ja už v predaji!

Urobte si radosť februárovým vydaním Mama a ja. Dočítate sa, prečo máme strach z pôrodu a ako ho prekonať, ako si vybrať dulu, čo robiť, keď sa na nás batoľa príliš naviaže, ako deťom pomôcť s prežívaním pocitov. Zaujímavý je aj príbeh mamy, ktorá sa rozhodla prijať darované embryo, psychologička radí, ako zareagovať na návaly zlosti v období vzdoru a rozoberáme aj to, ako si užiť Valentína na materskej dovolenke a byť stále krásna a príťažlivá pre svojho muža. Príjemné čítanie a napíšte nám.
Nová Mama a ja
4

Súťaž Hlasujte za najlepšiu titulku Mama a ja 2019 a vyhrajte Rozbaliť

Hlasujte za najlepšiu titulku Mama a ja 2019 a vyhrajte

Hlasujte za najlepšiu titulku Mama a ja 2019 a vyhrajte

Milé mamičky, ďakujeme vám za priazeň v roku 2019, veľmi si to vážime. Vaše príbehy, postrehy a hodnotenia sú pre nás nesmiernou inšpiráciou. Vždy nás zaujíma aj váš názor, chceme, aby bol náš časopis vašim najmilším a najlepším spoločníkom vo voľných chvíľach, ktorých pri malých deťoch nikdy nie je dosť. Zapojte sa do súťaže o najlepšiu titulku v roku 2019, my sa dozvieme, čo sa vám páči a vy môžete vyhrať celoročné predplatné a balíček skvelej kozmetiky.
Súťaž
5

Akcia Staň sa členom Klubu Premium Plus aj s kávovarom Rozbaliť

Staň sa členom Klubu Premium Plus aj s kávovarom

Staň sa členom Klubu Premium Plus aj s kávovarom

Milé mamičky, všimli ste si, že v Klube Mama a ja pribudla nová úroveň členstva PREMIUM PLUS, ktorá vám prinesie ešte väčšie výhody, extra zľavy, súťaže, darčeky a teraz aj skvelý kávovar Tchibo Cafissimo PURE, aby boli chvíle s nami vždy príjemné a s vôňou kávy. 
Staň sa členom klubu Premium Plus aj s kávovarom
6

Časopis Nová Zornička s kartičkami Star Wars! Rozbaliť

Nová Zornička s kartičkami Star Wars!

Nová Zornička s kartičkami Star Wars!

Vianočné dvojčíslo Zorničky je plné prekvapení. Školáci si môžu otestovať svoje IQ, dozvedieť sa, ako sa dorozumievajú zvieratá, vyrobiť si vianočný stromček alebo darčekovú škatuľu. A teraz pre každého aj zberateľské kartičky Star Wars. Zornička sa jednoducho oplatí. 
Nová Zornička
7

Časopis Decembrová Včielka už v predaji Rozbaliť

Decembrová Včielka už v predaji

Decembrová Včielka už v predaji

Milé mamičky, zabavte sa s vašimi deťmi pri novej Včielke, ktorá práve vyšla. Môžete si vystrihnúť Mikuláša, spoznať kráľa ľadu, naučiť sa nové básničky a potešia vás aj pekné samolepky.  
Nová Včielka
8

Súťaž Adventná súťaž s Klubom Mama a ja Rozbaliť

Adventná súťaž s Klubom Mama a ja

Adventná súťaž s Klubom Mama a ja

Milé mamičky, nemáte ešte darčeky pod stromček? Je tu pre vás Adventná súťaž s Kauflandom. Každý deň až do 24. decembra hrajte s nami o zaujímavé darčeky. Stačí kliknúť na zlatú guľu.
Adventná súťaž
9

Akcia Pokrstili sme knihu Cirkus Romána Rozbaliť

Pokrstili sme knihu Cirkus Romána

Pokrstili sme knihu Cirkus Romána

Poriadny rozruch vyvolal krst knihy Zuzany Haasovej z nášho vydavateľstva ORBIS IN. Bol rovnako veselý, ako jej príbehy pre deti, ktoré ilustrovala herečkina sestra Ivetka. Na krst prišla aj tretia zo sestier, Monika, ktorá si v detstve zahrala slávnu Bambuľku. Krstným otcom bol Miro Jaroš a dvojtýždňová sova, ktorá je symbolicky aj na obálke knihy. 
krst knihy
10

Akcia Nová Zornička pre vášho školáka Rozbaliť

Nová Zornička pre vášho školáka

Nová Zornička pre vášho školáka

Novembrová Zornička je tu! Kúpte ju vašim deťom, potešia ich nielen pútavé články, ale aj plagát Lukáša Adamca a matematický ťahák! 
Nová Zornička
11

Akcia V piatok pokrstíme knihu Zuzany Haasovej Cirkus Romána, príďte Rozbaliť

V piatok pokrstíme knihu Zuzany Haasovej Cirkus Romána, príďte

V piatok pokrstíme knihu Zuzany Haasovej Cirkus Romána, príďte

Zuzana Haasová napísala úžasnú knihu, do ktorej sa vaše deti schuti začítajú a môžu si vytvoriť aj vlastnú rozprávku. V piatok 8.11 o 12.00 ju na Bibliotéke pri literárnom pódiu Panta Rhei pokrstí Miro Jaroš. Zoberte aj deti, bude autogramiáda. Tešíme sa na stretnutie. 
Krstíme knihu
12

Časopis Konečne novembrová MAMA a ja Rozbaliť

Konečne novembrová MAMA a ja

Konečne novembrová MAMA a ja

Milé mamičky, práve vyšlo novembrové vydanie vášho obľúbeného časopisu MAMA a ja, ktoré je plné  príbehov, ale aj rád odborníkov, tipov, ako zvládnuť materstvo, výchovu a dopriať si čas aj pre seba. Pri šálke kávy sa začítajte do príbehu mamičky, ktorú prekvapila správa, že čaká dvojičky nie raz, ale rovno dvakrát. Príjemné čítanie. 
viac info
13

Test OTESTUJTE nové COOL kombinácie ovocia od Sunárku Rozbaliť

OTESTUJTE nové COOL kombinácie ovocia od Sunárku

OTESTUJTE nové COOL kombinácie ovocia od Sunárku

Zapojte sa spolu s deťmi do testovania nového chutného COOL Sunárku. Odskúšajte skvelé kombinácie jahody, banánu a jablka. 
Zapojte sa do testu
14

Poradňa Nová poradňa detského psychológa Rozbaliť

Nová poradňa detského psychológa

Nová poradňa detského psychológa

Jana Bašnáková, Eva Vavrákova, Jana Zemandl. Tri psychologičky, vedkyne, spolupracovníčky MAMA a ja i mamy, autorky úspešnej knihy Psychológia pre milujúcich rodičov,  vám poradia v otázkach z oblasti psychológie a výchovy, týkajúcich sa najmenších detí
VSTÚPIŤ DO PORADNE
15

Zľava Nový partner KID GENIUS Rozbaliť

Nový partner KID GENIUS

Nový partner KID GENIUS

Nový partner KID GENIUS prináša zlavy na kurzy mentálnej aritmetiky a numiconu v hodnote 5% pre BASIC  a 15 % pre PREMIUM členov.
Pozrieť žlavy
16

Zľava Nový partner = nové zľavy Rozbaliť

Nový partner = nové zľavy

Nový partner = nové zľavy

Predstavujeme vám nového partnera Klubu MAMA a ja.
Internetový obchod Mackovia hračky vám prináša zaujímavé zľavy.
Pozrieť zľavy
17

Poradňa Nová poradňa fyzioterapeuta Rozbaliť

Nová poradňa fyzioterapeuta

Nová poradňa fyzioterapeuta

Pohyb našim deťom chýba čoraz viac a bez neho svaly našich detí nepracujú tak, ako by mali. Ak máte otázky o problémoch s pohybovým aparátom vašich detí, 
prekonzultujte to v našej novej poradni fyzioterapie.
Vstúpiť do poradne
18

Poradňa Nová poradňa mediátora Rozbaliť

Nová poradňa mediátora

Nová poradňa mediátora

V našej poradni pribudol zaujímavý odborník. Ak chcete rodinné problémy riešiť dohodou a nie súdnym sporom, nechajte si poradiť.
Vstúpiť do poradne