Vyhrajte praktického pomocníka do každej kuchyne značky BOSCH

Späť
Vyhrajte praktického pomocníka do každej kuchyne značky BOSCH

Súťaž už škončila.

Tyčový mixér ErgoMaster

Tyčový mixér Bosch zvládne každú úlohu, či už dostanete chuť na domáce zemiakové placky nebo potrebujete nakrájať suroviny na kocky alebo na plátky. Široká ponuka príslušenstva premení váš tyčový mixér v univerzálneho kuchynského pomocníka. Je ideálny pre krájanie, sekanie, strúhanie, miesenie a krájanie kociek. Máte ho vždy po ruke, ľahko sa čistí a pohodlne uskladňuje.

Vyhrajte praktického pomocníka do každej kuchyne značky Bosch

Tyčový mixér ErgoMaster, s výkonným 1200W vzduchom chladeným motorom, zaručuje najlepšie výsledky mixovania. Inovatívne chladenie motora minimalizuje riziko prehriatia pri dlhšom čase používania. Vďaka nemu jednoducho zvládnete akúkoľvek prácu s mixovaním, sekaním alebo hnetaním, a to aj tých najtvrdších ingrediencií. Vďaka 10-ročnej záruke na motor od spoločnosti Bosch si môžete spotrebič užívať skutočne dlho.* 

Regulujte rýchlosť silou stlačenia

Ovládanie jednou rukou nebolo nikdy praktickejšie: čím silnejší úchop, tým vyššia je rýchlosť. Je to nielen jednoduché a intuitívne, ale predovšetkým aj pohodlné. Mimoriadne veľká ovládacia páčka je navrhnutá pre použitie a ovládanie jednou rukou. Rýchlosť môžete dokonale ovládať pomocou viacerých prstov alebo len palcom. Vďaka tejto flexibilite môžete tú správnu rýchlosť nastaviť veľmi jednoducho. Dokonca aj ľaváci.

Inovatívna spojka pre dlhú životnosť

Inovatívna technológia keramickej spojky prináša vynikajúci výkon na dlhé roky. Vďaka skvelým vlastnostiam keramického materiálu prenáša spojka výkon motora na nože bez toho, aby sa opotrebovala - na rozdiel od bežných plastových spojok. To zabezpečuje stabilný a spoľahlivý výkon pri všetkých kulinárskych činnostiach. A vďaka svojej odolnosti tak prispieva ku vyššej miere udržateľnosti.

Vyhrajte praktického pomocníka do každej kuchyne značky Bosch 

Špeciálne tvarovaná noha pre dokonalý výsledok

Vychutnajte si vynikajúce výsledky mixovania, ktoré vám zabezpečí systém QuattroBlade Pro. Špeciálna konštrukcia mixovacej nohy pre optimálne prúdenie ingrediencií smerom na nôž zabezpečí efektívne mixovanie. Súčasne inovatívny tvar zabráni prisatiu ku dnu nádoby - mixovanie tak máte viac pod kontrolou a bez zbytočných špliechancov. V kombinácii so štyrmi extra ostrými čepeľmi z nehrdzavejúcej ocele zažijete ten najlepší výkon spotrebičov Bosch: hladká konzistencia a jednoduché mixovanie aj tých najtvrdších ingrediencií.

Vyhrajte praktického pomocníka do každej kuchyne

Súťažná otázka:

Aká je hmotnosť tohto spotrebiča?

* Záručné podmienky na www.bosch-home.com/sk/mybosch/predlzena-zaruka

Objavte nový tyčový mixér ErgoMaster radu 6 | Bosch (bosch-home.com)

Výhercovia súťaže

Ďakujeme všetkým, ktorí sa do sútaže zapojii a víťazom samozrejme patrí veľká gratulácia.
Monika K., Trenčín
1
Exkluzívna súťaž: Vyhrajte pobyt s polpenziou v Chorvátsku

Exkluzívna súťaž: Vyhrajte pobyt s polpenziou v Chorvátsku

Súťaž trvá do: 31.07.2024

Chcem sa zúčastniť