Súťaž: Vyhrajte filmový balíček s novým animákom V hlave 2

Späť
Súťaž: Vyhrajte filmový balíček s novým animákom V hlave 2

Súťaž už škončila.

V hlave 2: Nové emócie

V pokračovaní mimoriadne obľúbeného filmu V hlave 2  od spoločností Disney a Pixar budú mať diváci opäť možnosť vidieť, čo sa deje v hlave teraz už čerstvej tínedžerky Riley.

Dejú sa tu veľké veci – v riadiacom centre prebiehajú nečakané stavebné práce, aby sa tu mohli ubytovať prekvapiví noví hostia – úplne nové Emócie! Radosť, Smútok, Hnev, Strach a Nechuť, ktorým sa dlho darilo držať veci celkom pod kontrolou, sa ocitnú v úzkych, keď sa ich spoločnosť zrazu rozrastie o úplne nové nepoznané Emócie - Úzkosť, Závisť, Trapas a Nudu…

Súťaž: Vyhrajte filmový balíček s novým animákom V hlave 2

Riley a puberta

Dievčatko Riley sa vracia opäť na plátna, teraz už ako teenegerka konfrontovaná s veľkými zmenami vo svojom mladom živote. V hlave nastáva poplach a panika v riadiacom centre a snaha opäť nájsť rovnováhu a spoluprácu s novými návštevníkmi, ktorí sa nám nasťahovali do Rileynej hlavy. Puberta sa môže naplno rozbehnúť.

Pozrite si trailer k filmu V hlave 2 tu:

 „Stretli sme sa s odborníkmi,“ povedal producent Mark Nielsen. „Prečítali sme veľa kníh a rozprávali sa so psychológmi o tom, čo sa deje s mozgom tínedžerov - o rozširovaní ich mysle v tomto období. Pomerne rýchlo nám bolo jasné, že by tu bolo veľa potenciálu na zábavu s novou skupinou Emócií, ktorá prichádza a narúša základnú päticu. A to práve v momente, keď sa táto dostala do štádia zisťovania, ako spolupracovať.”

V hlave 2 a farby

Emóciami z Oscarom® oceneného prvého filmu boli Radosť, Hnev Smútok, Strach a Nechuť, k teenage Riley však zavítajú aj Úzkosť, Závisť, Trapas a Nuda. Dizajnér Jason Deamer sa rozhodol aj týmto novým Emóciám dať konkrétne farby a vzory.

  • Úzkosť je oranžová a s elektrickým tvarom jazyka - napätá a roztrasená.
  • Trapas je ružový ako rumenec s mäkkým okrúhlym tvarom, ktorý evokuje zdržanlivosť a plachosť. Je to nežný obor, najradšej by sa schoval, ale je ťažké prehliadnuť ho.
  • Nude sa väčšinou nechce ani len nadvihnúť vlastnú hlavu.
  • Závisť je menšia, hríbovitá a priala by si byť vyššia a menej detinská.

Tento nový komplex Emócií spôsobuje, že Riley je síce stále tým šťastným dieťaťom, ktoré jej priatelia a rodina poznajú a milujú, ale jej vnímanie seba samej sa rýchlo mení a snaží sa vyrovnať s výzvami nového sveta, ktorý sa pred ňou otvára. “Po fyzickej stránke,” povedal režisér Mann, “prešla obrovským rastovým skokom. Má strojček na zuby a akné. Je v štádiu, že je vyššia ako mama, čo si veľmi dobre pamätám aj z našej domácnosti. Deň, keď bola naša dcéra zrazu vyššia ako moja manželka, bol nezabudnuteľný.”

Súťaž: Vyhrajte filmový balíček s novým animákom V hlave 2

Animovanú dobrodružnú komédiu V hlave 2 prináša do slovenských kín distribučná spoločnosť CinemArt SK 13. júna.

Súťažná otázka

S mamaaja.sk teraz môžu dvaja z vás vyhrať filmový balíček, stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku:

Ktorá je prvá nová Emócia, s ktorou sa ostatné Emócie spoznajú?

Odpoveď nájdete v traileri. Prajeme veľa šťastia!

Výhercovia súťaže

Ďakujeme všetkým, ktorí sa do sútaže zapojii a víťazom samozrejme patrí veľká gratulácia.
Andrea B., Zvolen Soňa Z., Modra
1
Exkluzívna súťaž: Vyhrajte pobyt s polpenziou v Chorvátsku

Exkluzívna súťaž: Vyhrajte pobyt s polpenziou v Chorvátsku

Súťaž trvá do: 31.07.2024

Chcem sa zúčastniť