Späť

V testovacom balíčku nájdete tieto produkty: 

 • dmBio jahodová nátierka, 250 g
  Jahodová ovocná nátierka s vysokým obsahom ovocia -  75 % jahôd,  prisladená len agávovým sirupom, je vynikajúca zdravá nátierka na chlieb. Na slnku dozreté, starostlivo vybrané ovocie dodáva tejto ovocnej pochúťke očarujúcu vôňu. Skvelá ako nátierka na chlieb, do dezertov a mliečnych kokteilov.
 • dmBio kakaový prášok, 125 g
  Kakaový prášok je vyrobený z najjemnejších kakaových bôbov, ktoré sú starostlivo vyberané podľa prísnych kritérií na kvalitu. Je mierne zbavený tuku a vyznačuje sa vyšším obsahom kakaového masla a intenzívnou čokoládovou chuťou. Je ideálny na pečenie koláčov, muffinov a sušienok. Plná, jemne trpká chuť a výrazná farba zaručujú dokonalý výsledok pri pečení. Vhodný aj na prípravu chutných nápojov a dezertov.
 • dmBio ovsená celozrnná múka, bezgluténová, 500 g
  Ovsená múka je vyrobená z pomletých celozrnných vločiek, čo zaručuje jej sýtu a zároveň jemnú chuť. Múka má obzvlášť jemnú konzistenciu a je výborným zdrojom bielkovín, bez prídavku droždia. Jednodruhová celozrnná múka bez obsahu sójovej múky má široké využitie – od chleba po muffiny.
 • dmBio prášok do pečiva, 68 g
  S bio práškom do pečiva vytvoríte nadýchané cesto mávnutím ruky. Prášok bol vyrobený z prírodného vínneho kameňa, je vegánsky a ideálny na piškótové cesto, chlieb a keksy.
 • dmBio vlašské orechy, 150 g
  Vlašské orechy sa hodia ako lahodná pochúťka medzi hlavnými jedlami, v škole, v práci, môžete si ich pribaliť na výlety. Skvele sa hodia ako prísada do müsli, jogurtu, do rôznych kaší, spestria koláče a rôzne dezerty. Dodajú vám energiu a ich konzumácia podporí vaše zdravie.
 • Profissimo formičky na pečenie muffinov, 48 ks
  Papierové formičky na muffiny s farebnou potlačou, s extra vysokým okrajom, ktorý bráni pretečeniu cesta. Použitie do teploty 220° C. Tento výrobok je dostupný v rôznych farebných prevedeniach.
 • Profissimo papier na pečenie, 30 ks
  Hnedý, strihaný papier na pečenie je obojstranný, nelepivý a vhodný pre všetky druhy plechov. Je odolný až do teploty 220 ° C. Môžete ho použiť aj do mikrovlnnej rúry. Balenie obsahuje 30 kusov s rozmerom 38 x 42 cm. 
Kúpite exkluzívne v predajniach dm alebo na mojadm.sk
Testovanie sa skončilo, ďakujeme, že ste sa zapojili.