Mgr. Michala Pukalovič

Inštruktorka psychomotorického vývoja detí

Mgr. Michala Pukalovič
Som inštruktorka psychomotorického vývoja detí, koučka, poradkyňa v oblasti psychomotorického vývoja, majiteľka pohybového centra pre deti a dospelých JUMP Štúdio.

Venujem sa práci s deťmi už viac ako 10 rokov. Začala som ako inštruktorka baby plávania a neskôr som sa začala venovať pohybovým lekciám pre deti. Prvé Rekvalifikačné vzdelanie absolvovala na Inštitúte vzdelávaní Eva Kiedroňová v CZ -  certifikovaný Inštruktor psychomotorického vývoja (0-12 mesiacov), Inštruktor kreatívnych  a pohybových aktivít pre rodičov a deti (3 – 6 rokov), doplnené niekoľkými odbornými seminármi na tému psychomotorikcý vývoj detí a ich odchýlok. Vzdelanie mám doplnené bakalárskym stupňom v oblasti fyziatrie, liečebnej balneológie a liečebnej rehabilitácie.

Pohybové lekcie vediem od narodenia až po dobu mladšieho školského veku. Kde sa za pomoci rodičov učíme ako s dieťaťom manipulovať v súlade s PMV,  správne ho stimulovať, motivovať ho tak, aby jeho vývoj bol komplexný a symetrický. Ako si všímnúť prípadné odchýlky PMV a ako ich pomôcť odstrániť. Vediem taktiež individuálne psychomotorické poradne pre deti od narodenia, organizujem pobyty pre rodičov a deti.

"Maličkosti tvoria celok" Michala Pukalovič