Zuzana Banášová

Podnikateľka

Zuzana Banášová
ZUZANA BANÁŠOVÁ

nez. SENIOR NATIONAL SALES DIRECTOR MARY KAY

Zuzka Banášová je nezávislou kozmetickou poradkyňou Mary Kay.  V oblasti krásy začala podnikať ešte v roku 2000, kedy v časopise zbadala zmienku Mary Kay o možnosti vybudovať si svoju vlastnú kariéru. Sprvoti mala záujem nakúpiť si len kozmetické produkty, no s podporou jej priateľa Andreja, ktorý je dnes už jej manželom, svoj názor prehodnotila a jej podnikanie s Mary Kay sa postupne rozbehlo. Nemala takmer žiadne skúsenosti s obchodom a podnikaním, no i napriek tomu sa rozhodla, že tomu dá šancu. Postupne si všetko osvojovala a naberala skúsenosti, ktoré ju posúvali vpred. Dnes je na pozícii nezávislej Senior National Sales Director, plní si svoje sny a je inšpiráciou pre mnohé ženy.

Zo všetkého najviac je vďačná za ľudí, ktorých vďaka svojmu podnikaniu stretla a ktorí sa stali jej priateľmi. Najväčšiu radosť jej robia stretnutia so ženami a pocit výnimočnosti, ktorý im môže dopriať. Zuzka poskytuje svojim zákazníčkam poradenstvo starostlivosti o pleť, odporučí im vhodné kozmetické produkty, poradí ako sa nalíčiť... Aj vďaka nej mnohé ženy nadobudli zdravé sebavedomie.

Zuzka je mamou dvoch krásnych detí – Barborky a Samka, ktorým sa môže plnohodnotne venovať aj vďaka flexibilnej kariére. Sama je skvelým príkladom toho, ako si ideálne skĺbiť čas vyhradený na rodinu a pracovné povinnosti. Ako sama hovorí, materstvo ju naučilo lepšie si zorganizovať čas, byť systematickejšia a vedieť si lepšie určiť priority. Deti svoju mamu radi napodobňujú a už nejedenkrát ich našla ako sa hrajú s kufríkom plnej dekoratívnej kozmetiky. Kozmetikou žije celá rodina.

Popri rodine sa rada venuje plávaniu, vzdelávaniu a cestovaniu. Aj vďaka Mary Kay sa mala možnosť dostať do krajín ako sú USA, Portugalsko, JAR či Kanárske ostrovy.

Mary Kay

Mary Kay Ash, jedna z prvých podnikateliek, založila svoju vysnívanú kozmetickú spoločnosť v roku 1963 s jediným cieľom – obohacovať životy žien. Tento sen sa rozrástol na multimiliardovú spoločnosť s miliónmi nezávislých kozmetických poradkýň a poradcov vo viac než 35 krajinách sveta. Už 60 rokov podporuje spoločnosť Mary Kay prostredníctvom vzdelávania, mentoringu a inovácií ženy v tom, aby si mohli tvoriť svoju vlastnú budúcnosť. Spoločnosť investuje do vedeckého výskumu a výroby produktov starostlivosti o pleť, dekoratívnej kozmetiky a vôní. Mary Kay sa usiluje o zachovanie životného prostredia pre budúce generácie, poskytuje podporu a pomoc ženám s onkologickým ochorením, obetiam domáceho násilia a povzbudzuje mladých ľudí k tomu, aby nasledovali svoje sny.