DĹŽKA VIDEA
hodinu 9 minút 26 sekúnd
Obľúbené
Video je dostupné pre členstvá Basic, Prémium, Prémium Plus. Prihláste sa alebo Zakúpte si členstvo.

Pediatrička MUDr. Katarína Legrand o svojej ceste od medicíny, materstva až ku vzdelávaniu rodičov

Pediatrička MUDr. Katarína Legrand, autorka knihy PEDIATRIA pre zvedavých rodičov, o svojej ceste od medicíny, materstva až ku vzdelávaniu rodičov v rozhovore s Dianou
Mama dvoch malých detí, ktorá kombinuje svoje vedomosti a skúsenosti z oboch oblastí, aby pomohla rodičom zvládať najčastejšie zdravotné problémy ich detí, sa porozprávala s Dianou o jej nesmierne zaujímavej životnej ceste.
Čo sa naučila pri ošetrovaní v najchudobnejších krajinách, čo z toho ju dnes ako lekárku ovplyvňuje a ako to formovalo jej pohľad na fungovanie spoločnosti a medicínu? Lekársky cestopis z týchto krajín:
  • Afrika
  • Ázia
  • Francúzsko
  • Slovensko
Ako ju zmenilo materstvo? Zmenilo to spôsob ako pristupuje k pacientom odkedy je matkou?
Ako reagovať na bežné detské ochorenia? 
Toto všetko v jednom rozhovore.


PEDIATRIA pre zvedavých rodičov
Autorka v knihe vysvetľuje zložité lekárske pojmy jednoduchým jazykom a používa príklady z reálneho života, aby tak pomohla rodičom lepšie pochopiť a zvládnuť rôzne situácie. Táto kniha je pre rodičov cenným zdrojom informácií, ktoré im pomôžu zabezpečiť zdravie a pohodu svojim najväčším pokladom. 
Milý rodič, staň sa členom Klubu MAMA a ja buď tak súčasťou komunity, ktorá má prednostný prístup k najnovším informáciám a produktom, ktoré ti uľahčia rodičovstvo.


Počúvaj aj ako podcast.