Buzz Lightyear vás priláka do kina - VYHRAJTE lístky

Späť
Buzz Lightyear vás priláka do kina - VYHRAJTE lístky

Súťaž už škončila.

Na kinoscénu prichádza Buzz Lightyear - legendárna postavička z Toy Story

Každý z nás si určite pamätá na svojich detských hrdinov, ktorí pre nás znamenali veľkú časť sveta. Väčšinou to boli hrdinovia, ktorí prekonávali neprekonateľné prekážky, zachraňovali, ochraňovali a boli v našich očiach priam všemocní. A presne taký je aj Buzz Lightyear, ktorý prichádza do kín už 16. júna. Doprajte ho sebe a svojim deťom aj vy.

Buzz Lightyear nie je vo filmovom svete žiadna novinka! Fanúšikovia 4 filmov Toy Story od štúdia Pixar Animation z roku 1995 si legendárneho vesmírneho strážcu určite veľmi dobre pamätajú. Buzz je Legenda, ktorú po 21 rokoch od jeho “narodenia” prináša režisér Angus MacLane v novom príbehu.

Ten sa začína, keď sa vesmírny strážca Buzz Lightyear a jeho veliteľka Alisha Hawthornová s posádkou viac ako tisíc vedcov a technikov vracajú domov zo svojej poslednej misie. Približne 4,2 milióna svetelných rokov od Zeme im senzor signalizuje blízkosť neprebádanej, ale na zdroje potenciálne bohatej planéty. Buzz vydá rozkaz presmerovať ich prieskumnú loď na  močaristú planétu s agresívnymi lianami a obrovskými rojacimi sa chrobákmi. Snaha o rýchly odlet sa však náhle nešťastne zvrtne a vyvrcholí haváriou, ktorá zničí palivový článok a Buzz, Alisha a celá ich posádka uviaznu na nie príliš prívetivej planéte.

Pozrite si trailer filmu:

Buzz Lightyear - zraniteľnejší a ľudskejší

Možno si na postavičku spomínate ako na hrdinu, ktorého len tak niečo nepoloží, ale v novej snímke Buzz Lihgtyear ho uvidíte v doposiaľ nepoznanej polohe, kde bude okrem hrdinstva bojovať aj s pocitom viny a nemalými výčitkami svedomia.

“Buzz je ikonická postava,” povedal MacLane, “Chcel som, aby bol tento film oddelený od Toy Story. Myslel som naň skôr ako na prológ a chcel som, aby bola snímka viac filmová.” A nielen filmová, ale aj verná, v dôsledku čoho bolo potrebné vyšperkovať Buzza nielen v rozprávkovom svete, ale aj v tom reálnom. Tvorcovia navštívili NASA, kde dostali “rýchlokurz vesmírneho cestovania”. “Stretli sme sa s astronautmi, mohli sme sa ich čokoľvek opýtať. Previedli nás a išli sme aj do pôvodného riadiaceho centra misie a výcvikových leteckých simulátorov, kde sa astronauti pripravujú do vesmíru,” povedal Tim Evatt, produkčný dizajnér. Finálny vzhľad Buzza je tak mixom NASA a všeobecnej vojenskej inšpirácie.

vyhraj lístky do kina

Vyhrajte lístky do kina

Dvaja z vás môžu vyhrať dva lístky na túto jedinečnú snímku. Stačí, ak správne odpoviete na otázku: Kam vás animák Buzz Lightyear v kine zavedie?

Správnu odpoveď nájdete v traileri.

Výhercovia súťaže

Ďakujeme všetkým, ktorí sa do sútaže zapojii a víťazom samozrejme patrí veľká gratulácia.
Mária K. Zvolen, Alica G. Banská Bystrica, Zuzana O. Nitra
1
Súťaž: Vyhrajte DNA Complex test v hodnote viac ako 300 eur
Premium

Súťaž: Vyhrajte DNA Complex test v hodnote viac ako 300 eur

Súťaž trvá do: 29.02.2024

Chcem sa zúčastniť