Súťažte o skvelý balíček produktov od dm drogerie markt

Späť
Súťažte o skvelý balíček produktov od dm drogerie markt

Súťaž už škončila.

Čo môžete vyhrať?

 • Mivolis multivitamínové gumové medvedíky pre deti, 60 ks
  Ovocné želé dodá deťom potrebné vitamíny C, E, B2, B1, B6, či B12. Nie sú umelo prifarbované a neobsahujú konzervačné látky. 
 • alverde NATURKOSMETIK detská umývacia emulzia a šampón, 250 ml
  Jemne čistí citlivú detskú pokožku a jemné detské vlásky bez toho, aby ich vysušila. Prírodná receptúra s výťažkom z BIO nechtíka obohatená o BIO mandľový olej zanecháva na pokožke zamatovo jemný pocit, je obzvlášť šetrná k pokožke hlavy a vlasy zanecháva poddajné pre ľahšie rozčesávanie. 
 • alverde NATURKOSMETIK detský zubný gél, 50 ml
  Zubný gél s ovocnou a sviežou chuťou bez fluoridu je ideálny pre prirodzenú starostlivosť o citlivé mliečne zuby, trvalé zuby a ďasná. Obsahuje jemné čistiace telieska, ktoré čistia obzvlášť jemne a pôsobia proti tvorbe nového zubného povlaku. Vďaka prírodnému betaínu zvlhčuje ústnu sliznicu a zanecháva v ústach príjemný pocit. 
 • Balea pena do kúpeľa, 40 ml
  Vďaka extra jemnej receptúre, ktorá je obzvlášť znášanlivá s pokožkou jemne a šetrne čistí pokožku. Pena s vôňou podmorského dobrodružstva zaistí zábavný zážitok z kúpeľa.
 • dmBio kakaový nápoj v prášku, 400 g
  Má  neodolateľnú čokoládovú chuť. Obsahuje najmenej 38 % kakaa a je vyrobený z čisto organických zložiek. Ideálny do vychladeného mlieka alebo ako teplý nápoj. dmBio kakaový nápoj v prášku môžete použiť aj do obilninových, sójových, ryžových a mandľových nápojov. 
 • Balea šampón na vlasy, 400 ml
  Upokojujúci šampón s bio bavlnou a extraktom zo zeleného čaju sa intenzívne stará o citlivé vlasy a dodáva im cennú vlhkosť. Vegánske zloženie s prírodnými extraktmi zachováva prirodzenú rovnováhu pokožky a uvoľňuje citlivú pokožku hlavy. Okrem toho, najmenej 90 % zložiek výrobku (vrátane vody) je prírodného pôvodu, výrobok neobsahuje mikroplasty, silikóny a SLES sulfáty. Príjemná vôňa bavlny a sviežosť zeleného čaju vám dodá pocit čistoty. 

Súťažná otázka: 

01.10. 2022 začala veľká vianočná súťaž, kde môžete vyhrať naozaj lákavé týždenné a mesačné výhry formou stieracieho žrebu. Ako sa táto súťaž volá? 

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme troch šťastných výhercov, ktorí získajú skvelý balíček produktov v hodnote 15 € od spoločnosti dm drogerie markt.

Výhercovia súťaže

Ďakujeme všetkým, ktorí sa do sútaže zapojii a víťazom samozrejme patrí veľká gratulácia.
Monika S. Tomášov, Jarmila Š. Porostov, Martina P. Slavnica
1
Súťaž: Vyhrajte Fisher Price Loptovú sopku
Premium

Súťaž: Vyhrajte Fisher Price Loptovú sopku

Súťaž trvá do: 30.06.2024

Chcem sa zúčastniť
2
Súťaž o lahodné ovocie v čokoláde z Kytičkova

Súťaž o lahodné ovocie v čokoláde z Kytičkova

Súťaž trvá do: 23.06.2024

Chcem sa zúčastniť
3
Súťažte o skvelý balíček produktov od dm drogerie markt

Súťažte o skvelý balíček produktov od dm drogerie markt

Súťaž trvá do: 26.06.2024

Chcem sa zúčastniť